Duben 2016

26.4.2016

26. dubna 2016 v 7:57 | Gabien |  Deník

Tak musím napsat, že jsem se včera ráno zvážila a byla jsem zklamaná. Zklamaná proto, že jsem vážila úplně stejně jako v pátek - tedy 82,5 kg. A to teda musím říct, že jsem se o víkendu fakt držela. Jenomže to je to vážení se v průběhu týdne, kdy nevíte jestli tam nehraje roli nějaký zavodnění, nafouknutí z nějakého jídla, atd, atd. Takže se budu vážit opět vždy jen v pondělí. No a včera jsem tedy byla i naštvaná, že jsem nic přes víkend nezhubla, takže jsem měla to pondělí takové mírně hřešící. Nebylo to až tak hrozné, navíc tam byl jeden kousek buchty, 2 kostičky čokolády a jedny rýžové chlebíčky v čokoládě, ale řekla jsem si, že si dneska dám tedy půst. Nejsem si samozřejmě jistá, že ho tedy vydržím, ale budu swe snažit toho opravdu sníst co nejmíň, nebo nic.
Mysterio, jsem ráda, že jsi se ozvala, ale koukala jsem k tobě na blog a nějak tam nepřispíváš, tak koukej něco napsat, ať vím, jak jsi na tom.
No a jinak sním o tom, že bude léto - což teď u nás tedy rozhodně nevypadá a já budu nosit šortečky a budou mi slušet, protože budu mít štíhlé nožičky. Což je zatím celkem utopie , ale doufám, že se mi to do léta pod těch 75 kg dát podaří.
Jsem vážně zvědavá na příští pondělí...

22.4.2016

22. dubna 2016 v 12:16 | Gabien |  Deník

Jen krátká, rychlá informace - je pátek a já mám 82,5 kg, což je nejnižší váha tohoto roku a doufám, že to bude už jen lepší a lepší. Už se těším až bude na začátku zase sedmička :)
Je to sice hrozný mít váhu začínající sedmičkou, ale mít váhu začínající osmičkou je ještě daleko brutálnější. Takže tak, doufám, že se o víkendu udržím, v pondělí se zase asi ohlásím.
Jo a slečna na obrázku má krásnou postavičku, jen se mi teda nelíbí ty šílený kérky na stehnech - to je děs.

18.4.2016

18. dubna 2016 v 7:45 | Gabien |  Deník
Tak asi už tušíte, že to jaksi neklaplo s tím březnovým hubnutím a prostě se to přes velikonoce zvrhlo. Takže minulé pondělí mi váha ukázala hrůzných 86 kg - což je mimochodem nejvyšší váha, jakou jsem kdy měla - a to jako pozor - počítám do toho i porody, protože při prvním i druhém porodu jsem těsně než jsem šla rodit vážila 85 kg. A teď mne jaksi žádný porod nečeká a přesto mám ještě víc? Tak to je fakt vostrý...
Fuj, hnus. No a taky jsem byla na vyšetření štítné žlázy, kde se ukázalo, že mám nějakou autoimunitní poruchu, musím brát až do konce života léky a i tenhle nedostatek hormonů, které ta štítná žláza tvoří zapříčinil ten nárůst váhy. Ale co si budeme povídat a namlouvat, kdybych se v jídle držela a neprasila vše, co mi pod ruku přišlo, nikdy by se ta váha nedostala až takhle vysoko. Takže největší podíl na tom má opět moje nenažranost.
No nic, prostě jsem se do toho minulé pondělí opět ponořila a toto pondělí tedy na váze 83,3kg. Pořád je to strašný, ale už aspoň nemám tak nafouklé břicho, i když břicho teda mám furt, ale ne jak těhotná, jako špek.
No a do prázdnin a do plavek už mnoho času nezbývá, takže zkrátka mám co dělat!
Chci sem napsat alespoň nějaké nejbližší cíle, ať mám nějakou motivaci, že se tam mohu dostat.
Takže: příští pondělí - 25.4. chci mít nejnižší váhu tohoto roku - což zatím byla, jak jste si mohli o nějaký ten článek dopředu přečíst -82,8 kg.
No a druhý cíl se vztahuje k mé cestě do Londýna, která bude od 12.5. , což je za 3,5 týdne takže to budu mít pod 79 kg.
Tak a teď vzhůru do toho!!!
Nežrat, nežrat, nežrat!!!