Březen 2016

21.3.2016

21. března 2016 v 11:20 | Gabien |  Deník
Huráááá, stále jsem v dietce, zatím držím, držím. Dnes ráno na váze 82,8 kg a za 6 dní hubnutí mám dole 2,9 kg. Což je velmi slušné. A taky je to má nejnižší váha tohoto roku. A to jsem si včera dala i normální oběd a večer sýr, víno, papriku.
Tak jsem zatím spokojená - ne s váhou, ta je samozřejmě stále strašná, ale s tím, že mi to zatím jde to hubnutí a taky s tím, že se držím. Bojím se trochu pátku, protože máme poukázku na degustační menu- 3 chodové. Ale rozhodla jsem se, že když to za celý den bude jen toto menu, tak se pro jednou prostě nezblázním a užiju si to! Doufám, že i vy se držíte a jde vám to. No a můj nejbližší cíl? 31.3. jdu na jednu akci, tak to musím mít pod 82 kg. - chci reálné cíle.
Více a na delší dobu si jich napíšu, až budu hubnout více jak 14 dní, protože těch 14 dní pro mne bývá často kritických, tak musím vydržet déle, abych si mohla zapsat ty cíle. Všechny zdravím, hubnutí zdar!

18.3.2016

18. března 2016 v 8:57 | Gabien |  Deník
Sakriš, je to skoro rok, co jsem se zase neozvala a jak již jistě správně tušíte opět je to z důvodu, že jsem se neměla čím chlubit. Takže má váha šla opět nahoru a nahoru a nahoru, až mi to bylo divný, protože jsem se nijak nepřežírala. No jo, nebyla jsem na nějaké dietě, ale ani jsem neměla žravou. No a pak mi v listopadu doktorka z krve zjistila, že mi málo funguje štítná žláza a mám prášky, které prý už musím brát do konce života, nic moc. Ale objednací doba na endokrinologii mne fakt zaskočila - půl roku, takže teprve koncem března tam jdu a zjistí mi co a jak. Zatím mám tedy jenom tu nejnižší hladinu hormonu, co mi chybí, který ta štítná žláza má produkovat a vyprdla se sviňa na to. No a právě tenhle hormon, který mi chybí způsobuje to, že jeho nedostatek zpomaluje metabolismus. Takže vedlejší efekt této skvělé nemoci je přibírání. To mi jako fakt chybělo! Zrovna já, která pořád bojuje s váhou. To mi nemohli najít tu zrychlenou štítnou žlázu, jejímž vedlejším účinkem je hubnutí? Asi ne.
No tak jsem si stále říkala, počkám až po té endokrinologii, až mi dají tu správnou dávku hormonů, pak to půjde lépe, ale vzhledem k tomu, že v pondělí má váha ukázala 85,7 kg, tak mi došla veškerá trpělivost! A to ani nemluvím o tom, že už se na sebe nemůžu ani podívat. Nasadila jsem si tedy od úterka dietku, že mohu pouze pití a tekuté věci, abych už se donutila. No tak piju pořád karo s mlékem a čaje a dala jsem si také horkou čokoládu a hubnoucí koktejl, no a ve čtvrtek ráno už 83,3 kg. Takže na sebe musím být opravdu pes, dokonce velmi dobře vím, že to není nic dobrého tento styl stravování, ale už jsem fakt zoufalá.
Uvidíme jak to bude přes víkend, ale doufám, že se udržím!
NO tak to je zhruba vše, co jsem sem dnes chtěla napsat, držte mi palce a doufám, že se sem zase co nejdříve ozvu, neozývání se totiž znamená přibírání a to nemůžu už dopustit!!!