Listopad 2014

10.11.2014 - vážení

10. listopadu 2014 v 7:44 | Gabien |  Deník

Tak a takhle snad budu tlustá, protože mi ta váha teda leze dolů děsně pomalu - hrůza. Budu se snažit si zapisovat každý den alespoň jídelníčky, když už nestihnu nic k tomu napsat a pak je porovnám s jídelníčky z minulého hubnutí, kdy mi to šlo podstatně lépe!
Váha: 79,9 kg

9.11.2014

9. listopadu 2014 v 23:22 | Gabien |  Deník

Zítra ráno se zvážím a váhu vám samozřejmě napíšu. Nedaří se mi nějak psát každý den a už vůbec si vzpomenout na všechny jídelníčky. Ale samozřejmě jsou nějaké lepší, nějaké horší a nějaké se mi vůbec nelíbí, takže jsem zvědavá jak to zítra dopadne...
No, každopádně doufám v to, že to bude 78, něco, třeba i 78,9 ale snad tam nebude 79 a něco nebo nedej bože ještě ta šílená osmička na začátku. To bych snad nepřežila! Snažím se držet, ale bohužel ne vždy to skvěle vyjde. Někdy jsou na vině moje chutě, jindy zase jako třeba dneska je to rodinný oběd, který se prostě vypustit nedá.
Mým hlavním cílem je v současné době ples v únoru, kdy ta moje váha musí 100% začínat šestkou. Prostě přes to nejede vlak. Ale to je daleko, takže postupné cíle jsou samozřejmě taky. Jedním z nich je asi 5 sukýnek, do kterých se v současné době nevejdu, ale takové 3 z nich mi již brzo budou - no jakmile bude má váha pod 77 počítám...
Což si dáme jako motivaci dejme tomu tak 19.11. - to se sice nevážím, ale zvážím se další pondělí a to ta váha bude pod tímto čísílkem. Slibuji!!!
Jo, jsem zase v hubnutí a mám z toho opravdu veeeeeeeeelkou radost.
Jídelníček:
ráno - 1 šnek z lískového těsta, půl plátku sýra
oběd - 2 bramborové knedlíky, lžíce červeného zelí, lžíce bílého zelí a kousek kachny
večer - 1kostička čokolády a 4 dc vína

4.11.2014

4. listopadu 2014 v 7:30 | Gabien |  Deník
Takže vzhůru za novým tělem! Už zase! Můj život se skládá v podstatě z kapitol žraní a nežraní a tak stále dokola přibírám a ztrácím na váze. Teď naštěstí už zase nastala ta druhá varianta. Proto také znovu píšu na blog. Takže mám za sebou 14 dní hubnutí. Ovšem před těma 14 dnama jsem se nezvážila, neboť jsem jaksi nenašla odvahu. Když jsem se zvážila po 14-ti dnech dietky, tak se ani nedivím, že jsem tu odvahu neměla. Ale odhaduji to toho 20.10.2014 na takových pěkných 83,5-84,5 kg. Takže asi tak. Jsem prostě zase vyžraná jak prase, ale odhodlaná to změnit! A to je to nejdůležitější.

Včerejší jídelníček:
dopoledne - jablko
poledne - cibulová polévka + hrníček kakaa
odpoledne - miska zeleninového salátu ( čínské zelí, kukuřice, mrkev, celer, zakysaná smetana, majolka )
- 1 kostička čokolády
večer - hrnek kakaa
Váha: 80,4 kg