Leden 2014

20.1.2014

20. ledna 2014 v 7:42 | Gabien |  Deník

Milé dámy, takovéto nožičky u mně asi nikdy. Ale i tak se budu snažit o co nej nej výsledek. Nesmím to přece nikdy vzdát - je to přece moje tělo a to mi zůstane do konce života. A nechci přece celý život chodit s něčím, co se mi nelíbí. Dala jsem si do prázdnin cíl - a to 65 kg. Není to žádná muší váha, ale pro mne je to jako vidina krásného snu. Takže mně čeká spousta práce!!! Dneska ráno na váze 74,3 kg. Takže to pomalu dolů leze, ale to víte - pomalu, pomalu. Proto je tak těžké vydržet a nepodlehnout svodům u mne hlavně sladkostí - protože je to dlouhá doba. Ale co, jak už jsem řekla - celý život se přece nemůžu dívat do zrcadla na něco, co se mi nelíbí, s čím nejsem a ani nemohu být spokojená. Takže za týden už tam bude 73,něco a to bude zase o něco veselejší!!!

17.1.2014

17. ledna 2014 v 8:09 | Gabien |  Deník

Nebojte spoluhubňulky, tohle není provokace, ale jen jeden z mých snů. Ano, mým snem je mít malou kavárničku - cukrárničku. Ne proto, abych měla neomezený přístup ke sladkému! To tedy rozhodně a kategoricky ne! Jen prostě mne tohle strašně láká. Baví mne moc pečení i vaření a když to pak lidem chutná, tak dvojnásob. Navíc jsem velmi komunikativní člověk a bavit se s lidmi mi nedělá žádný problém. Ta zodpovědnost, co mám teď v práci a navíc to, že to stejně nikdo neocení mi už leze krkem. Takže jednou bych si opravdu moc chtěla takovýto podniček otevřít. Samozřejmě je tu spooooousta proti, co mi v tom brání. Například: nejsem z oboru, takže nemám v ničem takovém ani výuční list, ani žádnou praxi, dále vůbec to pořízení by bylo dost nákladné, což úplně nemám tolik peněz a pak také naše maloměstečko. Myslím si, že bych se asi ani neuživila. Každý by si 2x rozmyslel, než by mi sem nějakou korunu přišel utratit. I když klidně bych se odstěhovala třeba do Řecka, nebo do Itálie a vedla podobný podnik tam :))
Ale krásně se mi o tom sní - vstanu si až tak v půl osmé a jdu zadělat na nějaký dobrý koláč a také nějaké ňam, ňam řezy. Otvírám tak v 10 - dříve takový podnik otevřít nemá cenu - no a pak už jen obsluhuji hosty a vařím výbornou kávu. Mám tam i nabídku pro děti - nějaké toustíky, slané pečivo bych si ale samozřejmě také sama pekla. Dále krásné zmrzlinové poháry, ale třeba i nějakou výbornou polévku, prostě nabídku sladkého i slaného. Ale od každého jen pár kousků (porcí) a ne každý den všechno, prostě obměny. Peču vyniíkající cheesecake, ale i další třeba ovocné koláče - švestkový s tvarohem nebo kiwi moučník se zakysanou smetanou a jsem si jistá, že by to lidem chutnalo, protože já tedy nic neošidím. Prostě lidé se u mne schází na popovídání si, dopoledne maminky s kočárky na kafíčko a koláček, v poledne pár lidí na polévku s upečenou bagetkou , odpoledne kamarádky na kávu se zákuskem a pár dětí na zmrzlinový pohár , no a pak navečer dvojičky na sklenku dobrého vínka. - jo, sny jsou holt sny. Vím, že si to maluji krásně dorůžova a ono by to mělo spoustu věcí, které by mne samozřejmě štvaly a vytáčely, ale od toho je to přece snění, ne?
No, tak jsem se vypsala, můj sen znáte a třeba se mi jednou i podaří splnit.
Jinak s hubnutím jsem docela spokojená, většinou mám všechny dopoledne stejný - ráno bílou sladkou aktivii, ke svačině mandarinku a pak odpoledne třeba včera jogurt a 3 plátky šunky, večer pak sušený ananas - asi 5 dkg a asi 5 dkg tvrdého sýra + 2 dcl bílého vína. No a v podobném duchu jsou i ostatní dny. Takže cítím, že mi splaskává břicho a to je super. V pondělí budu mít na váze jistě pod 75. ( a to jsem včera dělala palačinky na slano i sladko a nevzala jsem si ani jednou do pusy!!!)
Ať nepos... jídelníčky o víkendu!

13.1.2014

13. ledna 2014 v 7:29 | Gabien |  Deník

Ozývám se, takže jak jste správně pochopily - hubnutí se držím. Dokonce napíšu, jak jsem na tom s váhou, takže si raději sedněte, ať to s vámi nesekne. Ano - mám 75,1 kg. Je to hrůza, já vím, ale minulé pondělí ( 6.1. ) ta váha ukázala 77,2 - jsem myslela, že budu zvracet. Jsem sama sebe vyšokovala, jak rychle dovedu přibírat. Jsem fakt zvláštní úkaz. Za těch 14 dní 5 kilo nahoře - jako fakt jsem byla úplně v šoku. I když mi bylo už divný, že mne po 14 dnech jdou špatně dopnout rifle, čekala jsem tudíž nehezké číslo, ale tohle? Tak to ani v nejhorším snu!!! Ale musím říci, že mne to zase neskutečně nas.... - takže i nakoplo se sebou začít něco dělat. Řekla jsem si, že jestli chci skončit zase na nějakých 85 kg, tak jsem na nejlepší cestě a když jsem si představila zas ty nechutné špeky, rychle jsem si raději jídlo odpustila. Takže za minulý týden úbytek 2,1 kg - což je zaslouženě, protože jsem se fakt hlídala celý týden a dokonce i o víkendu nenastala žádná přežírací akce. Je to zatím sice jen týden, co hubnu, ale myslím si, že jsem zase nastartovaná dobře. Že to snad mám teď v tý hlavě přepnutý na správnou kolej. Ozvu se opět za týden - pokud nezklamu - a věřím, že nezklamu!!!!
Držím i vám ostatním palce a vzhůru do hubnutí.

8.1.2014

8. ledna 2014 v 10:21 | Gabien |  Deník

Tak takhle nějak jsem se o Vánocích cítila. Přežíračka jak blázen a podle toho také vypadají má novoroční kila. Ani vám to sem nebudu psát, protože je mi z toho samotné zle. Jsem fakt blbá, že se nedokážu hlídat, ale já opravdu buď žeru nebo nežeru - asi to jinak neumím, nevím. Jsem hrozná, vím to, ale nevím, zda se to ve svém věku ještě dokážu naučit jinak.
Takže od pondělí - 6.1. jsem opět na dietě, zatím teda žádné extra drastické, ale hlavně doufám, že to vydržím. Napíšu sem tak za 14 dní pouze v případě, že budu mít pevnou vůli a budu se držet. Pokud zklamu, ani to nechci psát. A už to za poslední dobu bylo tolikrát, co jsem zklamala, že je mi z toho až smutno. Takže držte mi palce, ať se držím a já se časem zase ozvu. Když se mi bude dařit, napíšu, jak jsem zase přibrala o Vánocích a z jaké váhy jsem od toho 6.1. hubla. Nedokážu si nižší váhu udržet a to mne teda hrozně na sebe štve!!!
Všem držím palce, ať se jim v Novém roce hubnutí daří a jsou brzy na své vysněné váze. Hubnutí zdar, vaše Gabien!