Prosinec 2013

6.12.2013

6. prosince 2013 v 10:12 | Gabien |  Deník

No, tak takovéto bříško mne nečeká nikdy v životě - to zase buďme realisté. Za prvé necvičím - jsem hrozná, ale mám k tomu odpor už od dětství. Za druhé jsem po dvou porodech a tak mám břicho vytahané a také tam mám strie. ALE! To nevadí, protože i tak můžu břicho docela dobře shodit a může vypadat i tak, že z něj budu mít radost. To jako ještě teď nemám. I když začínám cítit, jak mi splaskává a to jsem fakt ráda. Je to super takovej ten pocit, že máš prázdnej žaludek, že nejsi nafouklá, přežraná nebo tak.
Dneska jsem samozřejmě ještě nic nejedla a tak to bude minimálně do dvanácti hodin. Ale nevím jak se dostanu na počítač, protože dneska přijede ségra a bude u nás i s dětma a to bude zase blázinec a navíc samozřejmě nechci aby to někdo zjistil, že hubnu tímto způsobem, nota bene, že mám tento blog. Takže ani nevím, jestli se přihlásím o víkendu, ale slibuju, že se budu ze všech sil snažit se držet! Vy se držte taky!!!

5.12.2013

5. prosince 2013 v 20:27 | Gabien |  Deník

Dnes jen v rychlosti, musím si ještě umýt hlavu, upatlat kuličky z oplatek Mila a zadělat na Masarykovo cukroví. Navíc mám den blbec - syn a důtka ze školy - fakt super!
Jídelníček:
14:30 - necelý pytlík mražené zeleniny(hrášek a mrkev) na másle
18:30 - 1 oříškový jogurt + 1 čokoládový bonbón
Navíc: dělala jsem tiramisu a ochutnávala jsem ten krém do něj - tak asi 3 lžíce

4.12.2013

4. prosince 2013 v 23:24 | Gabien

Dnešní jídelníček:
13:30- bifi drink kávový
18:00- 4 plátky šunky, 5 dkg tvrdého sýra+ trochu papriky a okurky
19:00- 1 čokoládový bonbón

No tak ten bonbón jsem si vážně mohla odpustit, ale honily mně hrozný chutě, takže jeden bonbón je vlastně ještě dobrý řešení. Nevyčítám si ho. Navíc když uvážíme, že jsem pekla Linecké a nedala si ani kousíček a k večeři jsem dělala tousty a ani jsem si nekousla, tak jsem vlastně ještě dobrá. Úplně tam tu 6 na začátku na té váze vidím :)

3.12.2013

3. prosince 2013 v 19:01 | Gabien |  Deník

Tak hlásím,že se držím a jdu do toho s novou vervou! Úplně cítím,že ta 6 na začátku o Vánocích je na dosah, jen to nepos....
Mám ohromnou radost z Misteri- jde do toho se mnou a mrška to má ještě blíž než já, ale to jí přeju, protože vím, jak si tam taky tu šestku na začátku přeje a jakou z toho bude mít radost až jí tam uvidí. A já vím, že uvidí, protože jí budu hlídat každý den a ona mě určitě nezklame!
takže dnešní jídelníček:
15:00- kaki-1ks
19:00-talíř zeleninové polévky

Takže jsem s jídelníčkem spokojená, jen to zdraví je pořád na prd. Beru na tu angínu ty antibiotika, ale do práce samozřejmě chodím-mimochodem dneska jsem se dozvěděla, že budu brát 25 000 Kč odměny, tak mám radost- tak dnes odpoledne zas teplota a cítím se fakt mizerně. Což se mi teď v předvánočním shonu ale vůbec nešikuje. Tak snad bude zítra líp. Hodně pevné vůle a odhodlání všem!

2.12.2013

2. prosince 2013 v 17:00 | Gabien |  Deník

Tak takovýto vánoční dárek můj muž asi nedostane. Ode mne určitě ne, takže doufám, že vůbec :)) !
Jo, dlouho jsem se neozvala, ale je to tím, že když nemám správnou hubnoucí náladu, tak se mi psát ani nechce a navíc vás nechci demotivovat! Ale dnes ráno 73,0 kg. Což na poslední dobu není zase až taková katastrofa - mimochodem už jsem na té váze v průběhu toho měsíce viděla i 75,5 kg!!! Což teda bylo obzvláště odporné. Ale to dnešní číslo ve mně evokovalo následující: 3 kg aby tam byla 6 na začátku ( respektive 3,1) - což je do Vánoc každý týden kilo a to přece není nereálné a na ty Vánoce bych byla super spokojená. Takže jdu do vánočního cíle a doufám, že se přidáte.
Motýlku - koukej se zvednout a jít o toho se mnou. Myslím na tebe.
A Misterio - ty už to máš ještě menší kousek než já, tak co si naložit společný vánoční dáreček? No neměli bychom z něj tu největší radost?
Takže holky jdeme do toho s plnou parádou! Jako za starých dobrých časů před prázdninama!!!
Oběhnu vás a hodím vzkaz.

Jídelníček:
12:00 - ochucený sladký tvaroh
18:00 - mistička bramborové kaše
19:00 - 3/4 pomeranče

Cvičit nemůžu - jsem na antibiotikách a necítím se extra. Stačí, že musím chodit do práce.