Říjen 2013

21.10.2013

21. října 2013 v 7:44 | Gabien |  Deník

Jo, tak takovejhle zadeček mě snad nikdy nečeká. Jsem sama ze sebe otrávená, teď mi prostě hubnout nejde - dneska ráno 73,9 kg. Je to taky tím ležením a nehejbáním se - měla jsem hnisavou angínu, ale i tak. Chci zpátky svou vůli a pocit splasklého břicha. Už ani nevím jestli se k tomu opravdu dokopu, protože odhodlání mám každý týden, ale vůle mi poslední dobou nějak pokulhává. No, snažit se chci, ale nevím nevím - už si ani moc nevěřím a to je samozřejmě to nejhorší. Budu vás i nadále informovat jak to se mnou pokračuje, ale nevím jak často. Vzhledem k tomu, že se nemám zrovna čím chlubit, ani mě to tak nebaví.
Jinak je u mne vše v pořádku, manža i díťata super, teda až na ty známky a učení - z toho už trochu rostu. Asi si potřebuju z nich obalit nervy, nebo se moje tělo jen chystá na zimu - nevím. Každopádně jsem jistým způsobem v meziobdobí a jen čekám, zda se to zvrtne na stranu žeru a přibírám nebo nežeru a hubnu. Jo, já vím, zní to takhle drsně, ale ano je to tak. Takže velmi pevně doufám, že až se příště ozvu, že to bude s váhou alespoň o něco lepší než dnes. Vám držím palce, ať to máte s vůlí lepší než já!

7.10.2013

7. října 2013 v 7:48 | Gabien |  Deník

Tak dnes ráno na váze 73,4 kg. Leze to dolů fakt pomalu. Ale není se co divit, když si s mým stylem stravování tak zpomaluji metabolismus. Holt s tím jsem mohla počítat. Ale když já nevydržím jíst prostě normálně a zdravě. To hned sklouzávám k takovýmu - tohle přece neuškodí, nebo ovoce je zdravé(vím, že je, ale ne k večeru půl kila hroznů, že ), nebo prostě jen když už jsi si dala tohle, tak támhleto můžeš taky. Prostě potřebuji mít zkrátka zakázané všechno. Pak vím, že nesmím nic a cokoli je vlastně porušení. Víkend navíc byl zase kazící - to mi to moc nešlo, ale teď je nový týden a to to zase spravím. Ani se moc neliším od těch cílů, co jsem si dala nahoře, takže to vypadá, že na ten ples to pod těch 70 mám šanci dotáhnout.