Srpen 2013

29.8.2013

29. srpna 2013 v 7:27 | Gabien |  Deník

Včera jsem byla u kadeřnice, i u pedikérky a jsem teď prostě krásná :)
Mám na sobě dnes hnědo-nude sukni, hnědé tričko a nude botičky ve stylu lady Gaga - takové ty lodičky, jak nemají podpatek- no jsou hodně vostrý! Tak je docela sranda pozorovat lidi v práci, jak na to čučí :))
Jinak dnes v práci vopruz - šíleně práce a nevím vůbec kdy přijdu domů. Což je tak jediný, co mi dnes kazí náladu, ale zase jsem zjistila, že když jsem v práci a mám toho hodně, tak skoro nemusím jíst a to je teď pro mne super, tak si vlastně nemám na co stěžovat. Se včerejším jídelníčkem jsem spokojená a doufám, že brzo budu i se svou váhou.
Včerejší jídelníček: 16:30 - kávový jogurtový nápoj
18:30 - asi 5 dkg tvrdého sýra (ještě z Francie-ňamka) + 1 paprika
mimo to: asi 0,5 l burčáku a 0,3 l růžového vína


28.8.2013

28. srpna 2013 v 7:32 | Gabien |  Deník

Dobré ráno,
dnes mám na sobě nové šatičky z Itálie a nové botičky z výprodejů u Bati a cítím se fakt super! Sluší mi to - jsem teda asi dost neskromná, ale prostě to tak cítím a jsem ráda, že to tak cítím. Protože těch dní, kdy se cítím jako velryba je i tak dost, tak takovéto dni jsou skvělé. Navíc dnes jdu ve dvě hodiny ke kadeřnici na melír a v 6 mám pedikůru. Budu navíc i krásná. A ještě ke všemu jsem se včera držela s jídelníčkem, tak mám i splasklé bříško po těch dvou dnech nejezení. Posuďte sami-včerejší jídelníček:
14:00 - balíček mražené zeleniny na bylinkách a na másle
18:00 - hubnoucí koktejl
mimo to - kousíček ogrilované cukety ( jsem dobrá, vydržela jsem i to večerní manželovo grilování! )
Všem skvělý den, držme se!!!

27.8.2013

27. srpna 2013 v 7:41 | Gabien |  Deník

Včerejší jídelníček:
13:00 - pytlík mražené zeleniny na másle s bylinkama
17:30 - hubnoucí koktejl (koupen v DM )
mimo to: 2 lžíce houbové omáčky - jsem vařila a musela jsem dochutit

Tak mám radost, že se mi včerejšek tak povedl, jsem spokojená, jen musím ještě zase najet na 8 min. ABS - mám dost povolený břicho a samozřejmě jen cvičením se mi to nezlepší. Dala jsem si nahoru také nové cíle co se týče hubnutí a budu se snažit je dodržovat. Za každý týden si budu doplňovat k těm cílům skutečný stav. Nechtěla jsem se hned demotivovat přehnanými cíly, tak jsou spíše pomalejší, aby mne to potěšilo, když se mi povede zhubnout více :))

26.8.2013

26. srpna 2013 v 8:30 | Gabien |  Deník

Takže jen na chvilku - neztratila jsem se, ale prostě prázdniny - pěkně mi s tím zamávaly - se vším. Tak byli jsme každou chvíli někde - na vodě (jeli jsme Vltavu), v Itálii - 14 dní, na chalupě na Moravě - 9 dní, ve Francii - 10 dní a ten zbytek, co jsem chodila do práce jsem měla tak šíleně hekticky narvaný, že jsem neměla ani skulinku se ozvat. Doháněla jsem staré resty, vše co se mi tu kupilo během mých dovolených, atd. Takže se omlouvám, že jsem se skoro měsíc neozvala. Ale co je horší a štve mě to teda dost je to, že jsem si léto užila se vším všudy a to i s grilovačkama, letníma buchtičkama, vínečkem, atd, atd. Takže můj výsledek po těchto prázdninách je 74,4 kg!!!
Což je hrůza, já vím a proto ode dneška opět najíždím na starý režim a doufám, že se mi bude dařit tak, jako před prázdninama. Doufám, že mne chutě neskolí a já nebudu sama ze sebe zklamaná, že jsem to nevydržela.
Každopádně dnešek beru jako nový začátek, tak mi držte palce!