Červenec 2013

30.7.2013

30. července 2013 v 10:46 | Gabien |  Deník

Vím, chodím sem teď málo o prázdninách, ale stále někde jsme, skoro vůbec doma a když už doma, tk běžím do práce, kde se mi mezitím nakupí spousta papírování, protože to samozřejmě během dovolené za mne nikdo neudělá. Takže jsme minulý týden museli narychlo vyrazit na Moravu, protože kamarádka porodila o 14 dní dřív, tak se mrknout n miminko a taky mimčo zapít a tak. Včera jsem se nestihla ani zvážit, skoro jsem zaspala do práce, tak až dnes. Vážím 72,3 kg, takže něco málo jsem za týden zhubla, ale mohlo to být daleko lepší, kdybych se prostě více hlídala, ale zase nějaké to grilování ( a to to jím samozřejmě bez pečiva) a taky sladkosti a alkohol ( jen bílé víno). No prostě vím, že jsem na tom mohla být daleko lépe, kdybych si spoustu z těch věcí odpustila. Tak snad bude tento týden lepší, zatím to tak vypadá, včera jsem měla asi 6 meruněk a asi 10 dkg šunky, což je dobré. Dnes zatím nic, tak snad si to nějak extra nepokazím. Jdu vás oběhnout a zase makat. Myslím na vás, držte se a nežerte!!!

22.7.2013

22. července 2013 v 7:52 | Gabien |  Deník

Tak jo - žádné velké hubnutí se za minulý týden neodehrálo. Nějak jsem se ještě nenastartovala po té dovolené. Naopak jsem ještě deset deka přibrala za minulý týden. Tak ale vím, čím to je. Jako včera večer půlka Milky? Jsem normální? Fakt mám jídlo ráda a tak jsem si ho nedokázala odepřít. Musím zmobilizovat svojí vůli! Panebože chci jí zpět! Dneska ráno 72,7 kg. Doufám, že dnes se mi podaří hladovka, protože potřebuji stáhnout žaludek a taky si zase zvyknout na malinké porcičky, ne jak včera při tom grilování - uf. Co vám budu povídat, štve mě to. 8.8. odjíždíme s manželem na týden do Francie - do Tours, tak do té doby musím shodit alespoň 2 kila!!! Jdu na to.

15.7.2013

15. července 2013 v 8:40 | Gabien |  Deník

Jsem zpět! Dovolená byla super, krásně jsem se i opálila, ale bohužel tvrdý návrat do reality. Je pravda, že jsem se v Itošce neomezovala, byly zmrzlinky, dobrůtky, zákusečky, vínečko. Ale jako dnes na váze 72,6 kg - takže jsem jako za 14 dní přibrala 4 kila? Sakra to je příšerný!!! Takže ode dneška zase ve svých starých kolejích, najíždím na hubnoucí režim a to debilní jídlo už mám zase zakázaný!!!No jono, když se hubne s anou, tak je tohle ta blbá daň, že když pak začneš jíst normálně, tak je ten jojo efekt fakt hooooooooodně rychlej. Ale s tím jsem vlastně počítala, i když jsem teda fakt netušila, že jako za 14 dní 4 kila - hnus velebnosti. Doufám, že vy jste se měly lépe a se začátkem prázdnin se vám naopak začalo dařil více a více. Já už taky najíždím na prázdninový úsporný režim a mým cílem je do konce července opět váha pod 70 - začínající šestkou.