4.6.2013

4. června 2013 v 7:34 | Gabien |  Deník

Rozhodla jsem se, že budu přidávat vždy ráno jídelníček z předešlého dne do článku a ne do včerejšího článku, takže tady je včerejší:
během dne - kávy s mlékem + 2 hrnky oříškového mléka + 1 actimelka
19:00 - 2 talíře žampionové polévky z jídelny - už jsem nemohla vydržet
Takže jako úplná hladovka se nekonala, ale jsem s tím spokojená. Navíc když jsem snědla tu polívku, tak jsem na sebe byla naštvaná, že jsem to nevydržela a tak jsem šla v 9 večer cvičit a dala jsem si Jillian Michaels 30 day shred a také 8 min. abs
Což jsem jí myslím vycvičila a dnes to zkusím znovu. V podstatě je to teď u mne tak, že se každý den snažím vydržet s co nejmenším příjmem potravy a uvidíme, co z toho vyleze.
Jinak jsem se rozhodla, napsat vám, jak to bylo vlastně s mojí váhou v průběhu let. Takže - do takových sedmi let jsem byla štíhlá holčička. Pak se naši rozvedli a já zůstala s taťkou u jeho maminky - mé babičky a ta si mě teda vykrmila. Když jsem asi v deseti letech šla zas za mamkou, tak jsem byla pořádný cvalda. Tam už jsem se začínala omezovat a držet různé diety. Na gymplu jsem vážila kolem 63 kg, na vysoké pak asi 65 kg. Jak jsem po vysoké nastoupila do zaměstnání, během dvou let jsem byla na takových 72 kg. Pak jsem měla zásnuby a do roka, že bude svatba. To mne nakoplo a také v podstatě hladověním jsem zhubla na 59 kg. To jsem se vdávala a ty fotkyx, na které se budu dívat celý život jsou nádherné, tam mi to moc sluší. Cítila jsem se tehdy skvěle, štíhlá, zamilovaná, spokojená. Pak jsem otěhotněla a rodit jsem šla s váhou 85 kg - no prostě klasika - jedla jsem během těhotenství jak utržená ze řetězu. Zhubla jsem na 68 kg a otěhotněla jsem podruhé. Opět jsem šla rodit s 85 kg a po porodu jsem měla kolem 75 kg. Během let jsem se opět propapkala k 80 kg a shodila zase hladovkou na 68 kg. To bylo před čtyřmi lety.No a pak jsem se zase přestala hlídat a jelikož jídlo miluji, tak jsem se vypapkala na odporných 85 kg. No a od té doby mne znáte. Mým snem je tedy nejnižší váha, kterou jsem měla a vdávala se při ní, což je 59 kg. Ale nejbližší metou je čísílko 6 na začátku a hned pak 67,9 - což je číslo, které jsem na váze od prvního porodu neviděla. Tudíž jsem tolik vážila naposledy před 11-12 lety. Tak to je zhruba vše o mé váze a motivaci a tak. Snad jsem vás nezahltila a moc nenudila. Vlastně jsem si jen sama v sobě potřebovala ta čísílka srovnat a zrekapitulovat si to.
Pěkný den všem a ať už neprší. Doufám, že některá z vás neplavete v povodních - nás se to teda vůbec nedotklo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama