Květen 2013

30.5.2013

30. května 2013 v 7:29 | Gabien |  Deník

Dnes toho mám opravdu hodně na práci, tak jen v krátkosti. Se včerejškem jsem spokojená a cítím, že mé ovládání je zase tam, kde má být. Ale taky cítím, že když jím třeba až ve tři, tak už jsem úplně bez energie. Takže dneska to bude kolem půl desáté až desáté ovesná kaše. Pak zas odpoledne nějaká zelenina, možná s kuřecím masem.
Taky je vám pořád zima? Nevím jestli je to tím, že tak málo člověk jí, ale je mi teď strašně často zima, musím se pořád navlékat.
Jídelníček:
9:30 - ovesná kaše
12:30 - asi 7 dkg libového vepřového masa + tak10 dkg zeleniny na másle
15:30 - to stejné
18:30 - activia nápoj malinový

29.5.2013

29. května 2013 v 7:31 | Gabien |  Deník

Včera jsme dávaly s kámoškou dohromady ten dětský den a musela jsem jí půjčit svůj jeden pohádkový kostým. Pro jednu asi o 7 let mladší holku. A prej má ta holky strach, že jí to nebude. Cha cha, že by mne začali vnímat jako tu celkem štíhlou? Jupí! A mně donesla taky kostým a sukně je u toho vel. 38. No a já jsem jí děvčata oblékla! Je pravda, že je mi na fest, ale už to, že obleču 38 je pro mne neuvěřitelný zázrak. Chtěla bych si kupovat věci vel. 38 a aby mi byly dobře. Ne fest, možná malinko volnější...
Když si vzpomenu na sebe před třemi měsíci, jak jsem vážila 85 kg a prostě nešlo a nešlo mi zhubnout, jsem strašně ráda, že jsem v sobě tu vůli našla, protože můžu vám říct, že ten pocit, když si sednete s přáteli, nic vám nikde nepřelejzá a oni se na vás dívají jako na tu štíhlou a vy se tak sama i vnímáte, tak ten pocit nemůže překonat sebelepší sušenka.
A prostě žádná sušenka nebo buchta nebo jakékoli jiné jídlo mi nebude moje tělo ovládat! Moje tělo si budu ovládat sama a věřím tomu, že do 14-ti dnů mám pod 70 a do prázdnin je mým cílem 67,9 kg. Pro mne krásné číslo. Až splním tyto dva cíle, budu si dávat další. Nemá cenu si dát hned cíl 59, to je demotivující, jak je to vzdálené. Takže vzhůru do boje milé dámy a ať ty špeky porazíme!!!
Jídelníček:
během dopoledne - 1 l pomerančového džusu
15:00 - 5 lžic jogurtu s müsli
15:30 - 1 balíček mražené zeleniny na másle s bylinkama
20:00 - 5 ředkviček
+ 0,5 l bílého vína

28.5.2013

28. května 2013 v 8:47 | Gabien |  Deník

Dnešní den bude celkem pohodový, až na to, že musím se synem k doktorovi - má vysoké horečky. Odpoledne budu péct sušenky pro druhého syna do školy. Nemám ráda, když děti nosí pořád bonbóny, raději vždy něco upeču. I děti to mají radši, je to pro ně příjemná změna. Zítra máme celá rodina preventivní prohlídku u zubaře - v půl 2 a do té doby nechci nic jíst. Jo a manžel chce taky nějaké to kilčo shodit, tak prý bude večeřet jen zeleninu - tak jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží, ale aspoň nebude pokušení, když večer udělám zeleninovej salát - ten si klidně můžu vzít taky. :)
Jídelníček:
dopoledne: 1 litr ananasového džusu + 4 ředkvičky
16:00 - asi 10 dkg kuřecího masa, 1/4 kedlubny, 10 kuliček hrozna, 1 kostička čokolády
18:00 - asi 5 dkg kuřecího masa, 3 ředkvičky

27.5.2013 - Vážení

27. května 2013 v 7:19 | Gabien |  Deník

Víkend - pro mně u plotny. U nás probíhala synova oslava a pro mne to znamenalo upéct míša řezy a věnečky a sýrové tyčinky s anglickou slaninou, taky preclíky a udělat pomazánku na chlebíčky - kde jsem pak v obchodě zjistila, že nemají večku, takže jsem pak musela upéci ještě večku. Mimoto samozřejmě k obědu polévku a upéct kuře s rýží a druhý den krkovici a šťouchané brambory s petrželkou. Prostě, jak jsem psala nahoře - U plotny.
Ale nevadilo mi to, vařím ráda. Manžel mezitím montoval v ložnici novou skříň, tak už se těším, jak si do ní nandám věci. Jsem si tam nechala dát šatní tyč, kde budou jen sukýnky - nakoupila jsem si na ně sukýnková ramínka v Ikee a protože mám sukýnek asi 30, tak budou mít konečně důstojné uskladnění.
V jídle jsem se opravdu držela, dokonce včera jsem jakoby sama nejedla nic, jen jak jsem stála celý den u plotny, tak takové to ochutnávání - jestli je pomazánka dobrá, nebo do ní ještě něco přidat a tak u všeho, takže jsem si řekla, že nebudu jíst mimoto nic a to jsem taky dodržela. Už kvůli tomu, že mne dnes čekalo vážení a vyplatilo se!!!
Váha mi ráno ukázala 71,0 kg takže už jen 1,1 kg a bude to číslíčko začínat šestkou a to asi oslavím Möetem, kterej mám v ledničce :))
Doufám, že i vám se v hubnutí i mimo daří, do konce června nám zbývá už jen 5 dní, což teda pod 70 nestihnu, ale do prázdnin určitě!!!!
Jídelníček:
11:30 - čočková polévka
15:00 - miska ovocného salátu(hrozno, jahody, jablka, blumy, pomeranč)
16:00 - 1 kostička čokolády, 1 oříškový jogurt
18:00 - 1/2 kedlubny, 2 kolečka šunky, 2 kousky sýra, 2 lžíce pomazánky
8 min. abs
Spokojená zrovna nejsem, ale ani to není žádná extra hrůza.

24.5.2013

24. května 2013 v 7:14 | Gabien |  Deník

Včerejší jídelníček mohl být lepší, ale jak jsem byla unavená a potřebovala jsem ještě odpoledne fungovat, musela jsem si něco vzít, abych doplnila energii. Ale i tak to nebylo nejhorší. Včera jsem šla už v devět spát, takže dnes jsem ready a odpočatá. Jediné, co mě stabilně štve je počasí. Protože na kolo je zima a zvlášť po tom mém zánětu ledvin bych si to nelajzla. Stále mi totiž nevyšly dobré výsledky - vlastně bych ještě měla být doma. Ani na terase se nedá večer posedět, nebo jít přes den na zahradu jen tak v tričku. Prostě takový věci, který jiný rok běžně dělat jdou. Tak půjdu navštívit babičku, budu péct nějakou buchtu a preclíky a uklízet barák.
A jaké máte plány na víkend vy?
Jídelníček:
10:00 - 8 ředkviček
13:00 - talíř vývaru se zeleninou
14-16:00 - pekla jsem míša řezy a mohla jsem ulízat tak 3 lžíce té tvarohové náplně + 1 kostička čokolády + 4 ředkvičky
18: 00 - 10 dkg kuřecích prsou se zeleninou
0,5 l vína

23.5.2013

23. května 2013 v 7:24 | Gabien |  Deník

Jo, krátký džínový šortky, to by bylo. Jenže letos to ještě jistě nebude. Kdybych hodně zabrala, tak v srpnu by to bylo možná reálné, ale tomu fakt nevěřím - je to ještě tak daleko...
Včera přišla kamarádka a seděla u nás až do jedné v noci. Já už byla úplně hotová a dnes jsem v práci mrtvola. Nevím, jak to tu přežiju. Taky nevím, kolik jsem toho vína nakonec vypila a pátrat po tom raději nebudu - by se mi mohlo ještě přitížit. Ale jsem ráda, že jsem se udržela jakžtakž alespoň s jídlem. Sice vím, že hroznové víno na noc taky nic moc - samý cukr, ale z toho stolu asi nejmenší zlo. Chlebíčky, cmunda, štrůdl - tak toho jsem se ani nedotkla.
Mrzí mě, že jsem necvičila, ale to jsem už vážně v jednu nebyla schopná. Ale mám pěknou pedikůru a na palci u nohy krom růžového laku i bordové razítko - motýlka. Butterfly, to jsem si nechala kvůli tobě, abys věděla, že na tebe myslím. Tak to pak vyfotím, abys ho i viděla. Drž se, doufám, že je u mamky fajn.
Dnes tu už od rána popíjím ananasovej džus, nevím jestli nepřijde velkej hlad za dopoledne. Kdyby jo, mám tu ovesnou kaši. Jídelníček napíšu zase zítra ráno.
Jídelníček:
během dopoledne - 1 l ananasového džusu
12:00 - talíř bramboračky z jídelny
15:00 - 7 dkg krůtího masa + 1 kostička čokolády
18:00- talíř krůtího vývaru se zeleninou + 1 kostička čokolády

22.5.2013

22. května 2013 v 12:14 | Gabien |  Deník

Super, super! Zdá se, že jsem opět najela na tu správnou hubnoucí vlnu. I se včerejškem jsem moc spokojená a dnešek doufám bude také takový. No, je dvanáct a zatím mám v sobě dvě kafe a dva čaje a hlad ještě nemám, takže dobrý. Včera jsem dělala k večeři bramboráky a chuť jsem teda měla, ale ani jsem neochutnala. Pak jsem aspoň upekla jednu nohu štrůdlu, aby měli chlapi co k snídani a taky jsem si nedala. Ale oni tu jednu nohu k té snídani fakt sežrali :))
Dneska teda v práci nic moc, pořád se řeší prachy, ale kde ne, co?
Večer dorazí kámoška, dáme vínko a udělá mi pedikůru a parafínový zábal na ruce - už se těším, budu zase krásná :)
Jen to počasí by se mohlo zlepšit, to není nic moc.
Jídelníček:
15:00 - 1 talíř rajské polévky z jídelny + 4 lžíce pomazánky (dělala jsem na chlebíčky)
18:00 - 23:00 - nevím kolik bílého vína + asi 25 kuliček hroznového vína + 5 ředkviček + asi 1 dkg ementálu

21.5.2013

21. května 2013 v 7:29 | Gabien |  Deník

Se včerejškem jsem opravdu spokojená. Vím, že jsem říkala, že si dám půst, ale i ta polévka, co jsem si udělala a nic pak už jiného mi stačí ke spokojenosti. Večer pak ještě 8 min. abs a hned mám dnes lepší pocit. Navíc jsem se večer cítila taková lehká, jak jsem nebyla nacpaná. Tak dnes bych chtěla vytvořit nějaký podobný jídelníček a určitě to půjde dolů. Jinak, vím, že to není zdravý styl a že je to o jojo efektu. Ale potřebuji zhubnout rychle a mám problém s tím, že když si povolím něco, tak už si pak u spousty dalších věcí řeknu, že tohle přece tak nevadí a tohle zas není úplně nezdravé a sklouzávám ke stále většímu a většímu množství jídla. Proto bych i pak, až hubnout přestanu chtěla zahájit nějakou udržovací fázi - něco jako je u Dukanovy diety. Samozřejmě nevím, jak to nakonec celé vyjde, jestli se hned nerozežeru, nebo jestli se mi vůbec podaří zhubnout kolik chci, ale to ostatně nevíme žádná, ani ty, co hubnou zdravě. Takže VŠEM spoluhubňulkám krásný den a hubnutí zdar!
Jídelníček:
16:00- pytlík mražené zeleniny na másle s provensálskym kořením
0,3 l vína
8 min. Abs

20.5.2013

20. května 2013 v 7:26 | Gabien |  Deník
Jsem naštvaná. Ano, víkend byl v pohodě, vynikající vínečko, skvělá nálada, kamarádi. Ani jídla jsem nějak moc nejedla, řekla bych o víkendu celkem v poho jídelníček. Ale to už je jedno, protože když je strašnej jídelníček přes týden, tak to víkend nezachrání, že?
A taky že jo, protože ráno stoupnu na váhu a tam 72,3 kg. Takže jsem za poslední týden 30 dkg přibrala. Shit! Ale předpokládala jsem to, vzhledem k tomu, co jsem tu psala přes týden- jak mi to šlo s jídelníčky a tak. No a tak jsem se na sebe dost nas... a dnes jdu do hladovky - aspoň doufám, že to neporuším. A pak chci najet zase na mé staré jídelníčky dvou malých jídel denně. Přece se nesvalím takovej kousek před cílem! Já to pod těch 70 prostě musím dát!
Tak a dokud tam nebude číslíčko na váze začínající 6, tak nesmím žádné sladké - ani kostičku čokolády. Za trest!
Snad se vám daří o trochu lépe, jdu vás oběhnout.
Jídelníček:
15:00 - 18:00 - 1 litr vody + 1 balíček mražené zeleniny + 1 masox ( polévka)
8 min.abs

17.5.2013

17. května 2013 v 7:05 | Gabien |  Deník

Včerejšek - prostě příšernej den! V práci samý jobovky a neřešitelný průsery. Byla jsem nasraná už když jsem přišla domů. No a pak na té oslavě jsem musela sníst kousek dortu, kterej byl sice výbornej, ale fakt jako dost sladkej. Pak solárko a 8 min. abs
Solárko už na mě začíná být vidět, příští týden půjdu asi jen jednou.
O víkendu jedeme na Moravu, tak nebudu na netu. Ale bude to asi o velkém množství vypitého vína a určitě i o jídle - což se budu krotit, ale bude tam ségra i mamka a ty jsou takový podezíravý...
Každopádně potom pondělní vážení, kterýho se bojím zatím nejvíc, protože jak ty moje jídelníčky teď nestojej za nic, tak i cítím, že prostě nehubnu a jsem z toho otrávená. Ale jestli jsem za ten poslední týden přibrala(nedejbože)tak mě to třeba nakopne, abych se sebou začala zase něco dělat. Prostě uvidíme, ozvu se v pondělí a to už budu vědět váhu - fuj, se fakt bojím.