Duben 2013

30.4.2013

30. dubna 2013 v 9:07 | Gabien |  Deník
Dneska bude teda den - manžel má narozeniny, takže hodně vaření, pečení, grilování. Do toho čarodějnice, kam musíme s klukama jít, chtějí to vidět a běhat s ostatníma klukama kolem ohně...
V práci je toho taky teď dost, tak nestíhám psát nějakej dlouhej článek.
Jídelníček:
během dopoledne - 0,6 l pomerančového džusu
11:00 - ovesná kaše
12:00 - luštěninová polévka z jídelny
18:00 - jedno ugrilované kuřecí spodní stehýnko - jen ta palička a sundala jsem si z toho kůži

29.4.2013 - Vážení

29. dubna 2013 v 14:14 | Gabien |  Deník

Kočky ahojte!!!
Víkend teda luxusní, v sobotu i v neděli každý den 43 km na kole. Spousta ženskejch už to v neděli vzdala, ale já ne! Jela jsem mezi prvníma s chlapama a říkala jsem si, jak tím krásně zhubnu, když budu makat. Takže dřív bych fňukala, že už nemůžu a že chci přestávku a já nevím co ještě, ale takhle jsem si říkala jakej je to super pocit jet vepředu. Taky chlapi jen čubrněli. 2 holky mi říkaly, že jsem dost zhubla a jak mi to na tom kole sluší. To jsem se tetelila. No a pak když jsem na každé zastávce vytáhla sušenky, buchtu, masové rohlíčky a všichni se na to vrhali tak jsem byla za hvězdu. Takže jsem byla s chlapama nejrychlejší, vůbec jsem nekňourala, že nemůžu, ani na počasí a ještě jsem pro všechny napekla. Myslím, že jsem to zmákla maximálně skvěle a fakt jsem se cítila báječně. Takový to, jak cítíte, že i ostatní chlapi by chtěli mít takovouhle manželku. Vždycky jsem měla ten syndrom, že musím být dokonalá a mám to doteď. A to nemyslím jen postavu, ale celkově. Tak jsem byla ráda i za mýho chlapa, protože jsem viděla, jak mu to dělá dobře, že mě má zrovna on. Všechny děti za mnou stále chodily, teto nemáš ještě tu sušenku a prosily mě, ať to tak naučím i jejich mamky. Ty teda moc radost neměly, že by měly péct sušenky, když se nechají koupit, ale nakonec i ony uznaly, že tyhle jsou daleko lepší. No a když už jsme v neděli dojížděli domů, tak všichni hotoví, jak si půjdou lehnout a odpočinout, nebo do hospody a já jsem prohlásila, že půjdu upéct štrůdl, aby měli moji tři chlapy zítra čerstvej na snídani. No prostě zase jsem dámy nasrala a pánové jen slintali. Jo, cejtím, že se mi začíná dařit. Ten štrůdl jsem samozřejmě upekla a nedala jsem si ani kousek a dnes po snídani už není zase ani ň.
Musela jsem se tu z toho vypsat, protože jsem strašně šťastná, že se mi zase vrací má postava a s ní i vyšší sebevědomí a zájem ostatních. Prostě to všechno spolu souvisí.
No a i když tam včera ráno byly ty 2 buchty k snídani a těch 5 datlí v čokoládě, tak si to nevyčítám. Cítila jsem, že na tu jízdu potřebuju energii a moje tělo si vyloženě říkalo o cukry. No a pak jsem to na kole jistě spálila a navíc to bylo ráno. A dnes ráno si po týdnu stoupnu na váhu a myslela jsem, že štěstím vyskočím z kůže - holky 72,9 kg!!!!!!!!!!!!!
Jako absolutní euforie, je to od minulého týdne 2,2 kg dolů (asi to kolo ) a celkově už mám teda za ty dva měsíce hubnutí dole 12 kg. Jsem fakt dobrá a musím se pochválit, mám z toho velikánskou radost a pokračuji dál.Už jsem si jistá, že to do těch prázdnin pod 70 dám!!!
Doufám, že i vám to jde, jdu vás oběhnout.

Jídelníček:
během dopoledne - 1 l ananasového džusu
11:30 - salát z krabích tyčinek s ananasem a nějakým dresinkem - z jídelny (malá miska)
16:30 - 2 kolečka šunky, 3 kyselé okurky a lžíce křenového pomazánkového másla
18:00 - půl vajíčka natvrdo, plátek tvrdého sýra, lžíce křenového pomazánkového másla, okurka

28.4.2013

29. dubna 2013 v 12:24 | Gabien |  Deník

Jídelníček:
9:00 - 5 datlí v čokoládě, 2 kousky buchty
13:30 - hrachová polévka
19:00 - asi 10 koleček nakrájené okurky, půlka červené papriky, třetina hermelínu
během celého dne 0,7 l vína
pohyb: 43 km na kole

27.4.2013

27. dubna 2013 v 8:00 | Gabien |  Deník

Dnes jedeme na kola s kamarádama, jak jsem vám říkala. Asi 40 km, jede nás asi 30. Doufám, že to debilní počasí vydrží, že nezačne pršet. Spíme u kamaráda v penzionu, takže jídelníček dohodím až zítra.
Opatrujte se mi tady a nepřežerte se! Kdyby vás náhodou chytala mlsná, mrkněte na ty nožky v úvodu - to stojí za to vydržet!!
Taky se budu krotit, slibuju!!!
jídelníček:
12:00 - bratislavské kuře s rýží - v hospodě si objednal mladší syn a snědl trošku, já dojídala a i tak většina rýže zbyla
18:30 - vepřová kýta s kyselou okurkou - nevím kolik jí bylo, ale bylo to bez chleba
+ 0,6 l vína - bílé suché
pohyb: 43 km na kole

26.4.2013

26. dubna 2013 v 8:43 | Gabien |  Deník


Včerejšek byl celkem dobrý - jeli jsme do města kupovat ještě věci na kola na tu sobotu. Manža mě donutil koupit si helmu na kolo, ale samozřejmě v každé helmě vypadá člověk strašně, tak se mi vůbec nelíbí jak v ní vypadám. Musela jsem se tudíž jet uklidnit do obuvi, kde jsem narazila na krásné růžové lodičky a zrovna v mojí velikosti ve slevě jen 299 Kč, navíc mi jsou úžasně pohodlný a hodí se mi k jedné růžovobílé sukýnce. Tak z těch mám radost - taky vám je časem vyfotím a ukážu.
S jídelníčkem spokojená nejsem, hlavně večer jak jsem pekla ty sušenky, tak jsem si to jejich ochutnání mohla odpustit. Ale to je to víno, když člověk pije, tak nemá pak tu svou pevnou vůli. Proto se musím v sobotu večer držet, abych moc nepila, jinak budu i jíst. A to nechci.
Jídelníček dodám večer. Dnes mě čeká další pečení, ale dnes se udržím!!!
Jidelníček:
12:00 - pórková polévka - 1 talíř
16:00 - 2 plátky šunky, 1 pytlík mražené zeleniny - jsem si udělala na másle s bylinkama
večer - 0,4 l vína
jinak jsem upekla kringel, masové rohlíčky a usmažila kuřecí placičky

pohyb - 15 km na kole, 8 min. Abs

25.4.2013

25. dubna 2013 v 7:37 | Gabien |  Deník

Jejkote, taky chci mít takové nožičky, abych se cítila sexy, když si obleču šortky.
No, včerejší výlet na kolech byl super. Ani jsem se necítila vůbec tlustá, ale fajn.
Dnes mám na sobě šedou šatovou sukni - nebo šatky z H&M a jsou mi volné. Měla jsem je na sobě někdy v únoru a byly mi narvané a teď jsou mi tak volné, že z toho mám strašnou radost , ani se v nich už necítím a budu je muset vyřadit, protože na mně plandají. Takže moje spoluhubňulky, pokud má některá z vás zájem o šedou šatovou sukni ( večer vyfotím a vložím fotečku ) vel. 42, tak je k mání :))
Samozřejmě za ní nic nechci, mám radost, že můžu vytřídit první věc, kterou již nemůžu nosit, protože je mi velká. Některé z vás jistě vědí, jak jsem se na to těšila. Třeba by to někoho motivovalo tak, aby už jí taky mohl odložit a poslat zas dál.
Jdu vás oběhnout a večer hodím jídelníček. Ať se nám daří - sluníčko nám asi taky přeje :))

Jídelníček :
9:30 - ovesná kaše meruňková
12:00 - tuňáková polévka z jídelny
15:00 - asi 15 rozinek
večer: 0,4 l vína + 3 buráky ve wasabi těstíčku + jsem pekla sušenky na sobotní výlet(máslové a koka - velikost jako normální koka sušenky ) - a od každé jsem jednu ochutnala

24.4.2013

25. dubna 2013 v 7:23 | Gabien |  Deník

Jen v krátkosti k úterku - přišla kámoška, takže jsme pily - já asi 0,7 l vína a pak jsem dojedla bramborovou kaši, co jsem dělala pro kluky k večeři. No a ještě jsem u toho vína sežrala tak hrst buráků v tom wasabi těstíčku.
Takže jsem se naštvala a středu jsem pojala odlehčovací.
Jídelníček:
během dopoledne - 0,8 l ananasového džusu
12 :00 - trošku samotné rajské omáčky
15:00 - 0,3 l banánového koktejlu

Pohyb : 19 km na kole ( super zážitek)
8 min. ABS

23.4.2013

23. dubna 2013 v 7:23 | Gabien |  Deník

Dnešní den by měl být celkem fajn. Sice jsem v práci, ale pokusím se co nejdříve vypadnout, abychom stihli ještě alespoň na chvíli vyjet celá rodinka na kole. Abych neseděla na kole v tu sobotu letos poprvé - potřebuji si trochu otlačit ten zadek, abych v sobotu moc neskuhrala - to pak bude asi 40 km.
Jinak bych chtěla vysvětlit to, proč se tak často objevuje v mém jídelníčku ke konci dne trochu bílého vína. Jelikož jsme se s manželem asi před čtyřmi roky rozhodli vyhodit televizi a novou si již nepořizovat(vadilo nám, jak jsou na ní kluci závislí a my na nějakých trapných seriálech taky), tak ale teď máme daleko více času na sebe. Nejčastěji, když dáme kluky spát, tak si sedneme k dobrému vínku ( to jsou ty moje kořeny z Moravy) a povídáme si, řešíme jeho firmu, mojí práci, kluky a tak. Jasně, že si na počítači nebo na tabletu občas něco pustíme, třeba nejčastěji televizní noviny nebo něco jiného, ale nejsme závislí na tom, kdy co začíná a seriály nesledujeme vůbec. Kluci mají DVD přehrávač, kde si můžou pustit nějakou pohádku a taky počítač, na kterém sjíždějí nejčastěji Simpsonovi, nebo hrajou hry. Ale taky to samozřejmě koriguju, ne že by u toho mohli sedět pořád. No a o víkendu si všichni sedneme ke stolu a hrajeme různé hry - Carcasone, osadníky z Katanu, poker, Česko, český film, atd. Jak se oteplí, tak spíš vyrážíme na kola, rádi jezdíme na raftu Vltavu, ale taky podnikáme jen tak jednodenní výlety.
Tak jsem vás myslím pro dnešek zahltila, jídelníček doplním během dne. Ať se vám všem daří, pevnou vůli a žádné pokušení!!!

Jídelníček:
8:30 - ovesná kaše meruňková
11:00 - talíř frankfurtské polévky - bez salámu a bez brambor - jen řídká, čtvrt jablka, 6 kuliček hrozna
15:00 - 2 kolečka šunky, 2 plátky sýra, 1 kedlubna, 1 lžíce křenového pomazánkového másla

Na kola jsme nejeli, kluci měli moc úkolů a učení. Rozčiluje mě, že musím všechno dělat s nima, sami jsou úplně nemožný. Doufám, že už si dneska nic nedám.


21.4.2013

21. dubna 2013 v 22:29 | Gabien |  Deník

Neděle - ze začátku to nevypadalo vůbec růžově ten den, ale my přesto nasedli do auta a vyrazili směr Kleť. Když jsme vysedli, musela jsem si obléct ještě jedno tričko, neboť jsem klepala kosu. Ale ona cesta nahoru pod lanovkou pěšky vás brzo rozehřeje. Nahoře už čekalo sluníčko a my samozřejmě dorazili nahoru jen v krátkých rukávech. No a tam krásná hospůdka a obídek. Potom jsme chtěli jet lanovkou alespoň dolů, ale jezdí to jen v každou celou hodinu a to by znamenalo tam půl hodinky čekat, tak jsme se vydali pěšo i dolů. Což teda hodnotím velmi kladně ten pohyb. No a pak směr Budějky a tam výstaviště a Mobil salon. Tak jako já bych tam nemusela, ale mám holt tři chlapy a auta jsou auta.
Tak tam taky nějaké chození, pak jsme nakoupili v ňaminkárně různé Italské šunky a holandské sýry a pak tradá domů a večeřička ve stylu Provance.
Tak tolik k dnešnímu dni, který byl skvělý. Co už bylo méně skvělé je můj jídelníček, který hnedle napíšu a úplně nejhorší z toho je to, že se zítra vážím. Už teď mám osypky z výsledku mé váhy zítra. Ale nechci si tenhle den kazit, stačí když se tím zkazí ten zítřejší den.
Jídelníček:
8:00 - ovesná kaše čokoládová
11:30 - česnečka ( samozřejmě s opečeným chlebem a se sýrem - nic dietnějšího na Kleti fakt neměli ) + 0,3 dc pomerančového džusu
15:00 - trochu jogurtové zmrzliny - jsem si lízla asi 10 x od mých chlapů na výstavišti
19:00 - 5 koleček šunky a asi 8 dkg sýra ( samozřejmě 45% tuku - ale vynikající )
+ 0,4 l bílého vína

+ 8 min. ABS, takže s pohybem jsem dnes spokojená